#onetontour Austria Latem
  • Powered by
#onetontour austria-latem
Artykuł
Golf w Burgenlandzie

2018-06-11

Największy ośrodek golfowy w Austrii, starannie przygotowane tereny i specjalne oferty dla dzieci – to tylko niektóre atuty pól golfowych Burgenlandu. Doskonale utrzymane pola, wygodne hotele i łagodny klimat sprawiają, że gra w golfa w Burgenlandzie to niezwykła przygoda. Ponieważ przez 300 dni w roku świeci tutaj słońce, sezon trwa od marca do listopada.
Golf w Burgenlandzie

Golfowe rozgrywki w Burgenlandzie odbywają się w najróżniejszych sceneriach – podczas gdy pole w Donnerskirchen przypomina szkockie „links”, pole golfowe Loipersdorf-Rudersdorf mieści się na obszarze zamkniętym korytami rzek Feistritz i Lafnitz.

Thermengolfplatz Loipersdorf

 

 

Pole golfowe Rudersdorf-Loipersdorf leży na obszarze pomiędzy korytami rzek Feistritz i Lafnitz. 27-dołkowe pole klasy mistrzowskiej harmonijnie wpisuje się w krajobraz naturalnych terenów nadrzecznych na granicy pomiędzy Styrią a Burgenlandem.

Reiters Golf & Country Club

 

 

Reitersgolf Golf & Country Club Bad Tatzmannsdorf zaprasza miłośników golfa na dwa pola: pole treningowe Lichtenwald z 9 dołkami i 18-dołkowe pole klasy mistrzowskiej. Oprócz tego w Reserve jest też największy driving range w Austrii, który zapewnia możliwość ćwiczeń bez limitu. Na polu treningowym grać mogą osoby nienależące klubu.

 

To bardzo dobre miejsce do treningu, zwłaszcza krótkiej gry. W naszej Akademii Golfa profesjonalni zawodnicy uczą początkujących i zaawansowanych golfistów służąc dobrą radą nawet najbardziej doświadczonym graczom.

Sonnengolf Lutzmannsburg
Pole golfowe dla całej rodziny

 

 

Sonnengolf to publiczne pole golfowe, dostępne bez wpisowego i certyfikatu „Platzreife”. Pierwszy w Europie transgraniczny ośrodek golfowy obejmuje oprócz 18-dołkowego pola klasy mistrzowskiej (par 36) także 9-dołkowe rodzinne pole do gry krótkiej, driving range i dużo miejsca do treningu. Niezależnie od tego czy dopiero uczysz się gry, chcesz poprawić swój handicap, czy też po prostu masz ochotę sobie zagrać – Burgenland oferuje idealne warunki.

 

Łagodne fairwaye, ale i podstępne doglegi czy wyspy gwarantują ciekawą grę w idyllicznej scenerii. Siedziba klubu mieści salon, sklep z profesjonalnym sprzętem, wypożyczalnię sprzętu i słoneczny taras, które stanowią zwieńczenie golfowej oferty dla całej rodziny.

 

Przeczytaj też

Zapisz się na jazdę próbną chcę się zapisać