#onetontour Austria Latem
  • Powered by
#onetontour austria-latem
Artykuł
Tajemniczy krzyż

2018-06-01

Niewielka wioska w Burgenlandzie - Eisenberg an der Raab, jest miejscem, gdzie dochodziło do wyjątkowego zjawiska. Bez żadnych fizycznych i chemicznych wpływów z zewnątrz w trawie przez wiele lat pojawiał się duży krzyż.
Tajemniczy krzyż

8 października 1955 r. w wiosce Eisenberg  Aloisi Lex ukazała się Maryja. W latach 1956-1992 dokładnie w miejscu, gdzie pojawiła się Matka Boska występowało wyjątkowe zjawisko - na łące w niewyjaśniony sposób tworzył się zarys krzyża. Wszystko ustało 16 czerwca 1993 roku i od tamtej pory tak zwany trawiasty krzyż Eisenbergu już się nie pojawia.

Aloisia Lex po raz pierwszy zauważyła krzyż po południu 6 września 1956 roku, gdy szła wzdłuż stajni po jedzenie dla swoich świń. Kiedy przechodziła przez sad, zatrzymała się na ścieżce. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczyła, że w miejscu, gdzie jeszcze kilka godzin wcześniej była jasna zielona łąka, teraz była żółto-brązowa, uschnięta trawa w kształcie krzyża.

Mówi się, że Aloisia Lex poprosiła Jezusa Chrystusa o wyjaśnienie dlaczego krzyż pojawił się na jej trawniku i otrzymała następujące objawienie: "Bóg ponownie zstąpił na ziemię przez krzyż w ziemi, aby ofiarować swoją miłość i miłosierdzie ubogiej ludzkości".

Przeczytaj też

Zapisz się na jazdę próbną chcę się zapisać