#onetontour rumunia
#onetontour rumunia
Galeria
Transylwania w obiektywie ekipy #OnetOnTour

2017-09-15

W niedzielę 28 maja o godz. 10 Onet pokaże reportaż z wyjazdu Jarosława Kuźniara i fotografa Jacka Boneckiego do Rumunii. Będzie to pierwszy materiał z nowego cyklu podróżniczego Onet on tour.
Transylwania w obiektywie ekipy #OnetOnTour

Onet on tour to nowa propozycja Onetu dla widzów zainteresowanych podróżami. W relacjach z wyjazdów do różnych krajów Jarosław Kuźniar będzie odkrywał ze swoimi gośćmi mniej znane miejsca, często poza głównymi szlakami turystycznymi. W tych nietypowych wędrówkach ekipę Onetu będą wspierać lokalni przewodnicy i mieszkańcy odwiedzanych miejsc.

- Onet on tour kierujemy do tych, którzy nie chcą podążać trasami z przewodnika turystycznego. Wytyczamy własny, nieoczywisty szlak wsłuchując się w rekomendacje ludzi, którzy żyją w danym miejscu. Oni wiedzą najlepiej, gdzie jest najpiękniej, gdzie najbardziej czuć atmosferę miasta czy regionu. Nie odrywamy się też od kontekstu społecznego i politycznego - ale też tego, który poznajemy lokalnie - mówi Jarosław Kuźniar.  - Dlatego Onet on tour będzie wyjątkowy, co pokazujemy już w pierwszym materiale zrealizowanym w Rumunii - niezwykłym, pięknym kraju, o którym stereotypowe wyobrażenie wielu Polaków sięga PRL - dodaje.

W premierowym odcinku Onet on tour Kuźniarowi towarzyszy Jacek Bonecki, fotograf i podróżnik, który robił zdjęcia w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Tym razem wystąpił w roli nauczyciela fotografii podróżniczej, który dzieli się wiedzą, jakie techniki należy zastosować w określonych warunkach i jakiego sprzętu używać, aby jak najlepiej oddać klimat odwiedzanych miejsc.

Partnerem strategicznym Onet on tour w Rumunii jest Panasonic.

- Kiedy dostaliśmy ofertę współpracy przy projekcie Onet on tour od razu uznaliśmy to za rewelacyjny pomysł. Rumunia była dla nas idealnym miejscem do pokazania aparatu Lumix GH5, hitu sprzedażowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to też naturalny kierunek ekspansji dla naszych produktów, a okazja współpracy z doskonałymi fachowcami, to wartość dodana, która sprawia ogromną przyjemność - mówi Klara Ufnalewska,  Public Relations Manager Central & Eastern Europe.

Produkcję reportażu z Rumunii wspierała również firma Mitsubishi Motors Polska.

Przeczytaj też

Zapisz się na jazdę próbną chcę się zapisać